rukavice KinetiXx Eike black

Cena
922 Kč

Původní cena
1 536 Kč

Ušetříte
40% (614 Kč)

Výrobce
KinetiXx

Kód produktu
7020130_01

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

pár

Multifunkční rukavice KinetiXx Eike jsou špičkovým produktem pro sportovní běžkování a větruodolným partnerem pro perfektní den na běžeckých tratích. Více

Podrobný popis

Díky speciálnímu laminátu Xx FastDry Windbreaker na zadní straně a integrovanému mikro fleecu na vnitřní straně jsou ruce neustále v teple. Větruvzdorný a prodyšný materiál s vynikajícími sušícími vlastnostmi, nedovolí pronikání vlhkosti do rukavice. Vlhkost je navíc okamžitě transportována zevnitř ven, čímž jsou ruce chráněny před ochlazením. Dlaňový systém s technologií Xx-GripMaster zaručuje výborné uchycení a bezpečné uchopení lyžařské hole. Dlaň je také vysoce elastická a vodoodpudivá. Na palec byl vložen fleece včetně membrány, která dokáže absorbovat i tekutiny. Manžeta rukavice pro běžecké lyžování pokrývá oblast kolem tepu, která se má zahřát a pomocí suchého zipu lze přizpůsobit přesně na zápěstí. S běžeckými rukavicemi Eike už nic nestojí v cestě sportovnímu dni na běžkařské trati.

Technologie

  • Xx FastDry - 100% větruodolný, elastický a rychleschnoucí Softshell laminát. Dostupné pouze od KinetiXx®.
    Xx Gripmaster - Velmi přilnavý a přiléhavý syntetický materiál. Vysoce prodyšná, odolná proti oděru a elastická. Dostupné pouze od KinetiXx®.
  • Xx WindProof - 100% větruodolný a vysoce prodyšný Softshell laminát. Dostupné pouze od KinetiXx®.
  • Suchý zip na dlani
Parametry
Pro Dospělí, Ženy, Muži
Sport běžecké lyžování
Kategorie Běžecké lyžování
Velikost 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Barva černá

Alternativní produkty2