cyklistické rukavice KinetiXx Luke grey

Varianta neexistuje
9

pár

Cyklistické rukavice KinetiXx Luke jsou dokonalým společníkem pro delší jízdy na kole nebo silniční cyklistiku. Jsou také ideální pro trekking či obyčejnou jízdu po městě.


Materiál bekhendu je vyroben z vysoce prodyšné síťované textilie, která má v létě rychle schnoucí vlastnosti pro sportovní aktivity. Rukavice mají robustní gumovou výztuž mezi palcem a ukazováčkem, která poskytuje optimální ochranu rukou při uchopení řídítek kola. Reflexní stříbrný proužek je nejen sportovním designovým prvkem, ale zajišťuje také viditelnost za soumraku. Zapínání na suchý zip na zápěstí umožňuje přesné nastavení rukavice na ruku.

Dlaň je vybavena měkkým mikrosemišem a silikonovými aplikacemi pro dobré držení na řídítkách. Navíc se používá vysoce kvalitní technologie XRD Technology®. Tato high-tech pěna má velmi vysoké tlumící vlastnosti, které chrání před nárazy nebo vibracemi. Díky tomu jsou ruka a zápěstí chráněny před nárazy způsobenými hrboly na silnici nebo v terénu. Rukavice navíc chrání vaše ruce před úrazy nebo odřeninami v případě pádu.

Na vnitřní straně jsou připevněny odnímací úchopky, pomocí kterých lze rukavice pohodlně a rychle sejmout.

Výhody

  • Rychleschnoucí vlastnosti díky lehké síťovině
  • Vyztužení mezi palcem a ukazováčkem
  • Silikonová rukojeť v dlani pro pevné uchopení řídítek
  • Technologie XRD® v dlani absorbuje nárazy a chrání zápěstí
  • Pomůcka k odstranění na prstech

Parametry
Typ bezprsté
Sezona leto
Kategorie Cyklistika
Velikost 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Barva šedá